Kvítkovická 1627 • 763 61 Napajedla • Česká republika • Zákaznická linka: +420 577 113 040

Technická podpora

Naši skúsení zamestnanci vám radi poskytnú technické poradenstvo a podporu v oblasti nástrojových, ušľachtilých a konštrukčných ocelí z hľadiska ich použitia, vlastností, možných aplikácií v strojových aplikáciách rôznych odvetví priemyslu, napr. na spracovanie ocele, dreva, plastu, gumy, papiera a textilu.

Sú pripravení navrhnúť vám taktiež vhodné tepelné spracovanie a povrchové úpravy na dosiahnutie optimálnych úžitkových vlastností výrobkov podľa potrebných výsledných vlastností v prevádzke.

V prípade potreby vám pomôžeme s vypracovaním alebo úpravou technickej dokumentácie podľa vašich požiadaviek na výrobok a zadaných parametrov. Pracujeme s 2D výkresmi aj 3D modelmi. Sme schopní pracovať so všetkými známymi a používanými informáciami a formátmi (pdf, jpeg, bmp, dwg, dxf, IGES, STEP atď.). Na tento účel využívame najmä nedávno kúpený Autodesk Inventor 17 a na podporu obrábania Autodesk Inventor CAM 2017.

V prípade záujmu je možné v rámci dopytu požiadať o osobnú návštevu nášho obchodného zástupcu, ktorý na mieste zistí a preverí vaše požiadavky a potreby a ďalej zaistí riešenie celého dopytu.

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, sme tu pre vás! Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste.